Chytrý způsob tisku dat

Personalizace tiskovin je v oblasti reklamy a marketingu často používaný pojem a patří mezi výhody digitálního tisku. Personalizace je označení pro obměnu určitých obsahových částí textu (jména, adresy, čísla nebo oslovení) a každá tiskovina se tak stává originálem. Pokud například potřebujete vytvořit brožuru ve více jazykových variantách nebo originální svatební jmenovky na stůl, jste na správném místě. Využití je ale mnohem širší!


Personalizovat se dají také obrazové a grafické objekty, části textů nebo loga, v takovém případě hovoříme o tzv. plné personalizaci nebo-li customizaci.


Výhodou personalizace je, že slouží také jako bezpečnostní prvek např. na losech nebo vstupenkách.


Personalizaci využíváme pro

Poukázky, vouchery, slevové a dárkové kupony…


tisk poukázek Olomouc

Poděkujte svým zákazníkům slevovými poukazy s unikátními kódy nebo dokonce se slevou na jejich oblíbený produkt. Každý voucher může být navíc opatřen QR nebo čárovým kódem, který zabrání pokusům o opakované využití slevy.

Vstupenky, startovní čísla, diplomy…


tisk vstupenek Olomouc

Nechte si na své akce vytisknout pozvánky s oslovením, číslované vstupenky s ústřižky, na závody startovní čísla se jmény účastníků, diplomy v jednotném designu nebo trhací losy do tomboly.

Identifikační karty, štítky, vizitky, jmenovky…


tisk jmenovek Olomouc

Navrhneme i vyrobíme originální jmenovky na Váš svatební stůl (bez pozlacení), vizitky v jednotném stylu každému členovi firmy, etikety výrobkům či štítky do skladu.