Pomůžeme vám tu šťastnou novinku rozhlásit

Svatební oznámení je jako brána, kterou se s vámi vaši hosté vydají až k oltáři. Často je to úplně první věc, kterou v souvislosti se svatbou uvidí. Oznámení by proto mělo být vkusné a zároveň romantické.


svatební oznámení Olomouc

Krásné svatební oznámení rozpláče dojetím rodinné příslušníky nejen svým obsahem, ale i svou formou. Zároveň neposkytne prostor pro kritiku případným bručounům, kteří… však to znáte, v každé rodině nějaký je.

Možná jste si už oznámení sami navrhli a hledáte jen zkušené tiskaře, kteří vaši vizi zhmotní. Možná máte nápad, ale potřebujete pomoci s realizací. Možná vůbec nevíte, co si s oznámením počít a nejradši byste, aby se o to někdo postaral za vás. A možná nepotřebujete jen oznámení, ale také jmenovky na svatební stůl, pozvánky nebo třeba svatební noviny.

Ve všech případech vám můžeme pomoci! Pokud jste z Olomouce, pravděpodobně to k nám máte jen pár kroků.

svatební oznámení Olomouc
Zajistíme tisk svatebního oznámení a pokud si budete přát, náš grafik vám ho navrhne podle přání. Chcete svatební oznámení s vlastní fotografií? Nebo personalizovanou pozvánku? Můžete od nás čekat jen tu nejlepší práci!

Můžete se s námi přijít dohodnout přímo do Express Tiskárny na ulici Slovenská v Olomouci nebo třeba napsat své přání na tisk@express-tiskarna.cz. Svatbu člověk nemá každý den a jistě chcete, aby bylo všechno perfektní. Proto vyberte na hostinu skvělé jídlo, veselou muziku a tisk nechte na nás!