Tisk a skenování až do formátu A0

Pokud jsou vaše sny a nápady příliš velké pro běžné formáty papíru, je tady pro vás Express Tiskárna!


Hravě vám vytiskneme technické výkresy, projektové dokumentace, ale i plakáty nebo fotografie. Poradíme si s formáty A2, A1, A0 i A0+ a rádi vám pomůžeme vybrat ten správný druh papíru. Tiskneme pro vás černobíle i barevně a k dispozici je vám i náš velkoformátový scanner.


Velkoformátový tisk - Canon TM - 300 (černobílý, barevný)

Výkresový papír 90g

60 - 200 Kč / m2

Plakátový papír 140g 170 - 350 Kč / m2
Fotopapír 190 g 600 Kč / m2
Ořez na formát: 30% z ceny. Skládání výkresů 10,00 Kč za kus.
Ceník je pouze orientační, přesnou cenu Vám spočítáme.
Ceny jsou bez DPH


Tisk technické dokumentace

tisk technické dokumentace Olomouc

Zpracujeme vaše technické výkresy či projektové dokumentace v černobílém i barevném provedení. Náš šikovný Canon ImagePROGRAF TM-300 přesně ořízne formáty A2, A1 a A0. Tiskneme na fluorescenční i pauzovací papír. Zpracujeme formáty CAD i GIS. Výkresy vám na přání složíme podle normy ČSN 01 3111.


Data pro tisk nám pošlete na tisk@slam.cz ve formátech pdf, dwg nebo tiff a vyzvedněte si svou zakázku, kdy potřebujete, nebo nás navštivte osobně v naší Express Tiskárně, kde vám dokumenty naskenujeme nebo okopírujeme a vytiskneme.


O vyhotovení vaší objednávky vás informujeme SMS zprávou nejpozději do 24 hodin od podání.


Tisk plakátů a fotografií

tisk plakátů Olomouc

Potřebujete vytisknout plakát, fotky nebo třeba infografiku ve formátech A2 až A0? Chcete velkoformátovou smršť barev ve vysokém rozlišení? Využijte naší nabídky celoplošného tisku.


Zakázku vám v pracovní dny vyhotovíme do druhého dne (včetně soboty). Zakázky zadané v sobotu a neděli vám předáme do úterý. Data nám můžete poslat e-mailem na tisk@express-tiskarna.cz nebo se s nimi zastavit osobně v naší Express Tiskárně. Na cenu konkrétních zakázek se můžete informovat rovněž na e-mailu.


Po odeslání objednávky posíláme konečnou cenu ke schválení. Nikdy tak nebudete platit nic navíc, cenu vždy předem znáte.


Velkoformátový sken

Pokud naopak potřebujete dostat data z papíru do digitální podoby, poslouží k tomu náš velkoformátový scanner, který zvládne skenovat v rozlišení 400 dpi až do formátu A0+.


skenování 400dpi, JPG/TIFFA2A1A0A0+
technické výkresy (bitmapa) 50 Kč 75 Kč 113 Kč 125 Kč
stupně šedi 87 Kč 113 Kč 150 Kč 163 Kč
barevné 175 Kč 200 Kč 236 Kč 250 Kč
uvedené ceny jsou bez DPH

Jak na to? Jednoduše se zastavte v naší Express Tiskárně na ulici Slovenská a všechno potřebné vám naskenujeme.


V Express Tiskárně Slam.CZ můžete využít i našich dalších služeb: tiskneme letáčky, plakáty, samolepky a vizitky, vyrábíme dárkové a reklamní předměty z různých materiálů, děláme vazby a laminace, vypalujeme CD a DVD. K dispozici pro vás máme samoobslužnou tiskárnu a internet.


S našimi moderními technologiemi a vlídnou obsluhou bude i tisk dokumentů do školy nebo práce příjemnou záležitostí.