heading shape Nevíte si rady? heading shape

Nejčastější dotazy

Přečtěte si také jak nachystat grafiku k tisku a pokud nenajdete odpověď na svou otázku, napište nám buď do chatu, na e-mail tisk@express-tiskarna.cz nebo zavolejte na +420 774 723 740.

Můžete přijít buď osobně a předat dám data na flash nebo externím disku, případně je na místě přehrát třeba z mobilu, nebo poslat na e-mail tisk@express-tiskarna.cz. Protože nás tady pracuje více, nezapomeňte v e-mailu i po předchozím kontaktu telefonem nebo na chatu uvést požadavky na tisk (formát, počet kusů apod.).

O vyhotovení vás budeme informovat telefonicky nebo sms.

Ano, platební terminál je v naší Express Tiskárně připraven.

V sobotu a neděli máme otevřeno od 9 do 21 hodin. O svátcích máme zavřeno.

Na vaše zakázky vám můžeme dát eurofolii ve formátu A4. Na větší tiskoviny doporučujeme přinést si vlastní složku, případně vám můžeme nabídnout tubus.

Pokud jsme něco vytiskli špatně a vámi dodaná data byla správně nachystána, kontaktujte tiskovou produkční telefonicky nebo e-mailem. Ta reklamaci přijme, prověří a vyřeší ji s vámi individuálně. Chyby se stávají a uděláme vše pro to, abychom je napravili.

Fotky označte čísly tak, jak chcete, aby šly v kalendáři za sebou, a pošlete je na tisk@express-tiskarna.cz. Použít můžete také online aplikaci kalendare.slam.cz

To bohužel není možné. Jiný papír by naše tiskárna nemusela pojmout, a v případě, že by byl více prašný, by ji mohl i poškodit.

Cenu za větší množství tiskovin si můžete vypočítat přes naši online kalkulačku, kde jsou aktuální ceny. Větší množství tiskovin vyjde přes kalkulačku levněji. Pokud však máte tiskovin do 150 ks, řiďte se pro vás výhodnější tabulkou cen tisku.

Ceník tisku, skenování, vazeb a laminací najdete na stránce Tisk a kopírování.

Ořez stojí 20 % z ceny tisku. Můžete si u nás ale fotky a jiné tisky zdarma nařezat i sam/a.

Plakát pro vás vytiskneme v našem tiskovém centru podle ceníku pro tisk plakátů a fotografií na stránce velkoformatového tisku.

Parkovat lze po dobu 15 minut na vyznačených místech. Můžete také využít placeného parkoviště na ulici Studentská a Dobrovského (pondělí - pátek 9-18 hodin, 30 Kč).

Ano. Už vytištěné archy vám také zpracujeme. Pro cenu nás kontaktujte pomocí telefonu nebo e-mailu.

Ano. Na transparentní pauzovací papír tiskneme pouze černobíle do formátu A2. Ceník najdete na stránce velkoformátového tisku.

Na fotopapír tiskneme až do šíře 90 cm. Vždy se ale ujistěte, že jsou vaše fotky v dost velkém rozlišení, aby byl tisk co nejkvalitnější.

Vizitky většinou vyhotovíme do 24 hodin od dodání dat. O vyhotovení vás informujeme. Podívejte se, jak připravit grafiku pro tisk.

Jistě. Tiskneme, skenujeme a kopírujeme až do formátu A0+, a to i na pauzovací nebo fluorescenční papír. Zpracujeme dokumenty pdf, dwg i tiff. Výkresy také skládáme. Podívejte se na ceník velkoformátového tisku.

Slevy poskytovat nemusíme. Služby Express Tiskárny jsou za příznivou cenu pro každého.

Samoobslužný tisk je tisk bez asistence obsluhy, což znamená, že přijdete k počítači a sami si vytisknete dokumenty, aniž byste čekali ve frontě. Obsluze pak nahlásíte číslo počítače, u kterého jste seděli, a počet vytištěných stránek. Pozor – platí se každý (i prázdný) průjezd tiskárnou.

Ořezové značky připravíte i ve Photoshopu např. podle návodu na videu níže. Pozor: požadujeme spadávku 2,5 mm.

Ano. V Express Tiskárně nejste limitování minimálním množstvím kusů. Vyrobíme vám jeden kalendář, jednu samolepku, vytiskneme jednu fotku.

Jde o označení barevnosti:

  • 4/4 – oboustranný barevný tisk
  • 4/1 – barevný tisk na jedné, černobílý na druhé straně
  • 4/0 – barevný tisk na jedné straně, druhá strana je nepotištěná
  • 1/1 – oboustranný černobílý tisk
  • 1/0 – černobílý tisk na jedné straně, druhá strana je nepotištěná

Ano. Tohle řešíme tiskem na větší formát a následným ořezem tak, aby na výsledném tisku nebyly bílé okraje.